Znakomita gra młodzików młodszych w Doruchowie

W sobotę 2 grudnia nasz zespół młodzika młodszego (rocznik 2012) zagrał w turnieju KB Doruchów CUP rocznika 2012. W turnieju zagrało sześc drużyn:

• KB Doruchów I
  • LKS Łużyczanka
  • Victoria Ostrzeszów
  • KP Słupia
  • AP Ostrzeszów
  • KB Doruchów II

Podobnie jak nasi starsi koledzy którzy grali do południa również zagraliśmy systemem ,,każdy z każdym". Turniej zdominowały dwie drużyny: AP Ostrzeszów oraz (co nas cieszy) nasz zespół które w turnieju odniosły komplet wygranych a o zwycięstwie decydował bezpośredni pojedynek który po zaciętej walce wygrali nasi rywale. Poniżej nasze wyniki:

• LKS Łużyczanka - Victoria Ostrzeszów 3-1 (bramki: Kuba Krzywaźnia⚽⚽, Konrad Smiatacz⚽)
  • LKS Łużyczanka - KB Doruchów I 1-0 (bramka: Miłosz Kliński⚽)
  • LKS Łużyczanka - KP Słupia 4-3 (bramki: Miłosz Kliński⚽⚽, Konrad Smiatach⚽, Damian Janicki⚽)
  • LKS Łużyczanka - AP Ostrzeszów 1-3 (bramka: Łukasz Jeziorny⚽)
  • LKS Łużyczanka - KB Doruchów 2-0 (bramki: Kuba Krzywaźnia⚽, Krzysiu Cegiełka⚽)

Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. AP Ostrzeszów   15 pkt.
  2. LKS Łużyczanka   12 pkt.
  3. KP Słupia   7 pkt.
  4. Victoria Ostrzeszów   4 pkt.
  5. KB Doruchów I   3 pkt.
  6. KB Doruchów II   1 pkt.

Nasz bardzo dobry występ zespołowy przełożył się na nagrodę indywidualną. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Wojtek Rzepecki. Naszą drużynę reprezentowali: Krzysiu Cegiełka, Alan Gatkowski, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Michał Podgórski, Wiktor Raszewski, Wojtek Rzepecki, Konrad Smiatacz, Miłosz Kliński, Kuba Krzywaźnia i Dymytro Yaskovets. Cieszy fakt, że oprócz naszych czołowych zawodników którzy trzymali swój poziom z bardzo dobrej strony zaprezentowali się się pozostali co dobrze rokuje na przyszłość. Gratulacje dla całego zespołu. Podziękowania dla rodziców którzy dopingowali nas na hali w Doruchowie oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.