Świetny występ młodzika starszego w Doruchowie

W sobotę 2 grudnia nasz zespół młodzika starszego (rocznik 2011) zagrał w turnieju Doruchów CUP 2023. W turnieju zagrało sześć drużyn:

• KB Doruchów I
  • LKS Łużyczanka
  • AP KAO Huta
  • KP Krążkowy
  • UKS Galewice
  • KB Doruchów II

Zagraliśmy ,,każdy z każdym" . W pierwszym meczu mięliśmy problem z wejściem w turniej, od drugiego graliśmy już swoją grę wygrywając trzy mecze i jeden remisując. Poniżej nasze wyniki:

• LKS Łużyczanka - AP KAO Huta 0-1
  • LKS Łużyczanka - UKS Galewice 2-1 (bramki: Konrad Pietrucha⚽, Alan Krzywaźnia⚽)
  • LKS Łużyczanka - KB Doruchów I 2-0 (bramki: Konrad Pietrucha⚽  Konrad Smiatacz⚽)
  • LKS Łużyczanka - KB Doruchów II 0-0
  • LKS Łużyczanka - KP Krążkowy 5-3 (bramki: Konrad Pietrucha⚽⚽⚽⚽  Alan Krzywaźnia⚽)

Ogólnie w pięciu meczach odnieśliśmy trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę co dało nam w końcowej klasyfikacji bardzo dobre drugie miejsce. Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. KB Doruchów I  12 pkt.
  2. LKS Łużyczanka   10 pkt.
  3. AP KAO Huta   7 pkt.
  4. KB Doruchów II   7 pkt.
  5. UKS Galewice   4 pkt.
  6. KP Krążkowy   3 pkt.

Nasz bardzo dobry występ zespołowy przełożył się również na nagrodę indywidualną. Statuetkę za najlepszego strzelca turnieju otrzymał Konrad Pietrucha który w pięciu meczach zdobył aż sześc goli. Nasz zespół reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Igor Jabłoński, Alan Krzywaźnia, Konrad Pietrucha, Konrad Smiatacz, Bartek Sibiński, Maja Pilarczyk, Wiktoria Ptak i Karol Rzepecki. Mimo świetnego wyniku w naszej grze są jeszcze elementy do poprawy i będziemy starali się wyeliminować błędy. Cieszy dojrzałość jaką zaprezentowaliśmy, ustawienie na boisku i poruszanie się po nim. Gratulacje dla całego zespołu. Podziękowania dla rodziców którzy dopingowali nas na hali w Doruchowie oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.