Bardzo dobry występ orlików na Doruchów CUP

W niedzielę 3 grudnia nasz zespół orlika młodszego (rocznik 2014) zagrał w ogólnopolskim turnieju Doruchów CUP 2023. W turnieju zagrało sześc drużyn:

• KB Doruchów I
  • LKS Łużyczanka
  • Lilia Mikstat
  • KP Krążkowy
  • UKS Galewice
  • KB Doruchów II

W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja punktowa ale nasz zespół zaprezentował się wyśmienicie grając dojrzale i mając cały czas kontrole nad piłką i rywalami zarówno w akcjach ofensywnych i grze obronnej. Nasz zespół reprezentowali:

• Nikodem Baś ⚽⚽⚽
  • Igor Bednarz ⚽ + 1 asysta
  • Wojtek Gałka ⚽⚽⚽ + 2 asysty
  • Maks Rzepecki ⚽ + 3 asysty
  • Bartek Zawada 1 asysta
  • Igor Sibiński ⚽ + 1 asysta
  • Natan Heliński ⚽⚽⚽⚽⚽ + 2 asysty
  • Mikołaj Dąbrowski (bramkarz)

Każdy z naszych zawodników wniósł duży wkład w sukcesy zespołu co bardzo cieszy. Statuetkę najlepszego zawodnika otrzymał Natan Heliński. Natanowi i całej drużynie gratulujemy świetnego występu. Podziękowania dla rodziców którzy dopingowali nas na hali w Doruchowie oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.