Pewna wygrana młodzików z Raszkowianką Raszków

W niedzielę 4 października w ramach V kolejki I ligi młodzika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Raszkowianki Raszków. Po ostatnich trzech minimalnych porażkach tym razem już od początku narzuciliśmy swój styl gry nie chcąc ponownie, aby losy meczu ważyły się w ostatnich minutach. Już w dziesiątej minucie po indywidualnej akcji na prowadzenie wyprowadził nas Tymek Drytkiewicz. Na 2-0 po ładnym podaniu Tymka podwyższył Mikołaj Bednarz a wynik pierwszej połowy na 3-0 ustalił Patryk Rzepecki strzelając w okienko z rzutu wolnego. Druga połowa zaczęła się dla nas równie dobrze, bo już kilka minut po przerwie sam na sam z bramkarzem Raszkowianki wyszedł Mikołaj Bednarz i podwyższył na 4-0. Na 5-0 z rzutu karnego bramkę zdobył Szymon Cichosz. Choć goście w zamieszaniu pod bramką zdobyli gola to wynik meczu na 6-1 ustalił Mikołaj Bednarz, który po wrzucie z rzutu rożnego pięknym wolejem pokonał bramkarz Raszkowianki. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Mikołaj Malinowski, Patryk Podgórski, Patryk, Rzepecki, Adam Wabnik, Michał Jeziorny, Oskar Kalachurski, Borys Przybył i Mikołaj Zadka. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za mądrą, bardzo ambitną grę oraz dla rodziców, którzy w licznym gronie dopingowali nas praz pomogli w organizacji meczu.