Minimalna porażka orlików ze Strażakiem Słupia

W poniedziałek 5 października w ramach V kolejki II ligi orlika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Strażaka Słupia, który z kompletem wygranych jest liderem tabeli. Mecz zaczął się w ulewnym deszczu. Początek meczu to nasza przewaga i ładna bramka Oskara Ilskiego po indywidualnej akcji. Po stracie gola goście zaatakowali odważniej i po dziesięciu minutach doprowadzili do wyrównania. Mimo kilku szans z obu stron pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1. Po przerwie po ładnej zespołowej akcji na prowadzenie wyprowadził nas Antek Gabryś. Zawodnicy Słupi nie poddawali się i po naszych błędach w kryciu wyszli na prowadzenie 3-2. Na kilka minut przed końcem meczu mięliśmy bardzo dobrą sytuację do wyrównania, ale strzał naszego zawodnika obronił bramkarz gości, szybko podał do swojego napastnika, który podwyższył na 4-2. Na dwie minuty przed końcem meczu kontaktowego gola strzałem z dystansu zdobył Oskar Ilski. W końcówce meczu zaryzykowaliśmy chcąc zdobyć wyrównującej bramkę, ale to rywale po kontrze zdobyli piątego gola i wygrali mecz 5-3. Podsumowując zagraliśmy dobry, wyrównany mecz, nie byliśmy gorszym zespołem. Naszą drużynę reprezentowali: Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Wiktoria Zmyślona, Nikodem Błaszczyk i Konrad Smiatacz. Na pochwałę zasługuje bardzo ambitna gra. Podziękowania dla rodziców, którzy dopingowali naszą drużynę. Poniżej tabela po V kolejce:

1. STRAŻAK Słupia 15 pkt.
  2. GKS TRZCINICA 12 pkt.
  3. LKS ŁUŻYCZANKA 9 pkt.
  4. ORZEŁ Mroczeń 6 pkt.
  5. MARCINKI Kępno 3 pkt.
  6. ZEFKA Kobyla Góra 0 pkt.

Już w najbliższy poniedziałek 12 października o godz. 17:15 na własnym boisku zmierzymy się z Orłem Mroczeń