Przegrana trampkarzy po golu w doliczonym czasie

W sobotę 3 października w ramach V kolejki I ligi trampkarza w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z zespołem LKS Gołuchów. Już od początku mecz toczył się głównie w środku pola, żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi, nie było też dużo sytuacji bramkowych. W dwudziestej minucie zawodnik gospodarzy lobem z bocznej strefy boiska zdobył bramkę. Po stracie gola stworzyliśmy dwie sytuacje bramkowe, jedną z nich celnym strzałem zakończył Szymon Maciejewskim i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1-1. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Zawodnicy z Gołuchowa najlepszą okazję mięli w sześćdziesiątej minucie, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się nasz bramkarz Julian Karwacki. Kilka minut później to my mięliśmy sytuację sam na sam, ale Tomek Kurmanek strzelił tuz obok bramki. Gdy sędzia pokazał, że dolicza minutę do regulaminowego czasu gry, bramkarz gospodarzy od własnej bramki kopnął mocno piłkę, jeden z naszych zawodników nieczysto w nią trafił i po wrzucie z autu z bocznej strefy boiska gospodarze bardzo podobnym lobem jak przy pierwszym golu, z bocznej strefy boiska zdobyli drugą bramkę. Przegrana boli, bo spotkanie było wyrównane i z przebiegu gry nie zasłużyliśmy na porażkę. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Julian Karwacki, Alan Krawczyk, Wiktor Krawczyk, Tomek Kubasik, Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski, Szymon Podgórski i Patryk Rzepecki. Podziękowania dla całego zespołu za walkę oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz.