Żaki zagrały w turnieju Doruchów Cup 2023

W niedzielę 3 grudnia na hali sportowej w Doruchowie odbył się turniej Doruchów Cup rocznika 2015. My wystawiliśmy dwa zespoły, jeden składający się głównie z rocznika 2015 a drugi głównie z rocznika 2016. W turnieju zagrały:

• KB Doruchów I
  • LKS Łużyczanka 2015
  • LKS Łużyczanka 2016
  • KP Krążkowy
  • AP KAO Boników
  • KB Doruchów II

W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja punktowa, cel był wyłącznie szkoleniowy. Nasze drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony grając bardzo skutecznie w obronie w większości meczów nie tracąc żadnej bramki a przy tym przeprowadzając wiele składnych akcji i udanych dryblingów zdobywając gole. Nasze zespoły reprezentowali:

• Szymon Grzegorek
  • Miłosz Górecki ⚽⚽⚽⚽ + asysta
  • Maciek Kofel
  • Janek Kolanek ⚽⚽⚽ + asysta
  • Olek Połośka asysta
  • Janek Szmitke
  • Zuzia Jabłońska ⚽
  • Wiktor Jabłoński (bramkarz)
  • Piotrek Kłysz
  • Konrad Łuszczek
  • Wojtek Adamus (bramkarz)
  • Krystian Pietrucha
  • Adam Żeleźny
  • Wojtek Mielczarek ⚽ + asysta
  • Miłosz Dąbrowski ⚽
  • Bartek Dąbrowski

Statuetki najlepszych zawodników turnieju otrzymali: z rocznika 2015 Miłosz Górecki i z rocznika 2016 Wiktor Jabłoński. Miłosz Dąbrowski jako najmłodszy uczestnik turnieju w nagrodę otrzymał piłkę nożną. Cieszy dobra postawa naszych najmłodszych, mamy również co poprawiać i planujemy to robić. Podziękowania dla rodziców którzy prawie w komplecie stawili się na hali w Doruchowie i głośno dopingowali nas podczas turniejowych meczów. Podziękowania również dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc  w organizacji transportu na turniej oraz dla szkółki piłkarskiej Kolorowe Boisko Doruchów za zaproszenie i możliwość zagrania i sprawdzenia się na tle innych zespołów :)