Kolejne mecze naszych drużyn młodzika za nami

W sobotę nasze dwa zespoły młodzika starszego rozegrały swoje mecze ligowe. Nasz zespół występujący w drugiej lidze zmierzył się z liderem rozgrywek, z drużyną Maratonu Czajków. Pierwsza połowa była wyrównana, oba zespoły miały swoje sytuacje, ale dobrze spisywali się bramkarze. Na początku drugiej połowy przytrafił się nam indywidualny błąd w kryciu i goście wyszli na prowadzenie. Mimo, że ambitnie dążyliśmy do wyrównania wynik przez długo czas nie zmieniał się. W końcówce meczu chcąc odrobić stratę bramki zaryzykowaliśmy zmieniając ustawienie na bardzo ofensywne, co tym razem nie opłaciło się gdyż zespół z Czajkowa strzelił trzy bramki i wyszedł zwycięsko z tej potyczki. Mimo porażki prawie przez cały mecz toczyliśmy wyrównany pojedynek z czego można być zadowolonym. Nasz zespół reprezentowali: Mateusz Wiśniewski, Kuba Garsztka, Miłosz Pilarczyk, Adam Wabnik, Marcin Bachór, Julian Karwacki, Karol Ilski, Wiktor Krawczyk, Szymon Maciejewski, Tomek Kubasik i Maciek Wabnik. Mimo nieudanej końcówki meczu brawa dla wszystkich zawodników za dobrą grę w przekroju całego meczu.

Poniżej wyniki VI kolejki i aktualna tabela:

• Orlik Kraszewice - Maraton Czajków 0-4
  • Prosna Kalisz - Szczyt Szczytniki 11-2
  • Pelikan Nowy Karolew - CKS Zbiersk

Aktualna tabela:

1. Maraton Czajków   13 pkt.
  2. Prosna Kalisz   12 pkt.
  3. CKS Zbiersk   9 pkt.
  4. Orlik Kraszewice   5 pkt.
  5. Szczyt Szczytniki   4 pkt.
  6. Kopernik Piotrów   4 pkt.
  7. Pelikan Nowy Karolew   1 pkt.

Nasz zespół występujący w pierwszej lidze zmierzył się z liderem rozgrywek, z zespołem Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp. Początek meczu był wyrównany, ale to my mieliśmy dogodniejsze sytuacje do zdobycia bramki, ale strzały Juliana Karwackiego, Tomka Kurmanka i Alana Krawczyk minimalnie minęły bramkę gości. Zespół Ostrovii już w pierwszej swojej sytuacji wyszedł na prowadzenie i pierwsza połowa mimo, że była wyrównana zakończyła się prowadzeniem ostrowian 1-0. Po przerwie obraz gry nie zmienił się i na dwadzieścia minut przed końcem meczu w sytuacji sam na sam z bramkarzem Ostrovii znalazł się Tomek Kurmanek i pewnym strzałem zdobył wyrównującego gola. Gdy mecz powoli zmierzał do końca na osiem minut przed końcowym gwizdkiem po naszym indywidualnym błędzie w kryciu goście zdobyli drugą bramkę, a na dwie minuty przed końcem meczu trzecią. Podsumowując, zagraliśmy dobry mecz przez większość w niczym nie ustępując liderowi rozgrywek. W końcówce zespół Ostrovii uzyskał przewagę i udokumentował to dwoma bramkami zapewniając sobie trzy punkty. Nasz zespół reprezentowali: Igor Kowalczyk, Alan Krawczyk, Eryk Cichosz, Szymon Maciejewski, Julian Karwacki, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Dawid Gracz, Tomek Kurmanek, Mikołaj Bednarz i Szymon Cichosz. Duże brawa dla całego zespołu za dobrą i ambitną grę. Za tydzień nasze zespoły zagrają ostatnie mecze w tym roku.