Dobry mecz zawodników orlika starszego z Ostrovią

Dobry mecz zawodników orlika  starszego z Ostrovią

W piątek 12 października w ramach piątej kolejki pierwszej ligi orlika starszego na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp. Początek meczu należał do naszego zespołu. W dziesiątej minucie na prowadzenie wyprowadził nas Mikołaj Bednarz, po kilku minutach to jednak goście wbili dwa gole i objęli w meczu prowadzenie 2-1. Nasz zespół nie załamał się takim obrotem sprawy i po ładnych strzałach z dystansu Szymona Cichosza i Szymona Podgórskiego wyszedł na prowadzenie 3-2. Zawodnicy z Ostrowa podobnie jak wcześniej wbili dwie bramki i ponownie objęli prowadzenie w meczu 4-3. Na kilka minut przed końcem pierwszej połowy po faulu na Bartku Ilski bramkę z rzutu wolnego zdobył Mikołaj Bednarz i pierwsza połowa zakończyła się remisem 4-4. W drugiej połowie przewagę optyczną posiadali zawodnicy gości a nasz zespól nastawił się na grę z kontrataku.Kilka minut przed końcem meczu mięliśmy sytuację sam na sam z bramkarzem Ostrovii, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gości. Na dwie minuty przed końcem meczu zawodnicy Ostrovii wykorzystali nasz błąd w kryciu i zdobyli gola wygrywając ten dramatyczny mecz 5-4. Podsumowując, zagraliśmy dobry mecz, zostawiliśmy na boisku dużo serca, wynik równie dobrze mógł być odwrotny. Głowy do góry, trenujemy i gramy dalej. Już za tydzień mecz z liderem w Krotoszynie. Nasz zespół w meczu z Ostrovią reprezentowali: Mikołaj Cebula, Szymon Cichosz, Szymon Podgórski, Mikołaj Zadka, Marcin Bachór, Bartek Ilski, Patryk Rzepecki, Mikołaj Bednarz, Miłosz Salamon, Oskar Kalachurski i Borys Przybył. Ogromne brawa dla całej drużyny za walkę i zaangażowanie podczas meczu.

Wyniki szóstej kolejki i aktualna tabela:

• AT Krotoszyn - Centra Ostrów Wlkp. 4-2
  • Zębców Ostrów Wlkp. - Astra Krotoszyn 1-9
  • AP Ostrzeszów - AK Ostrów Wlkp. 6-1
  • Orlik Kraszewice - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 4-5

Aktualna tabela:

1. Astra Krotoszyn   13 pkt.
  2. Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp.   13 pkt.
  3. Orlik Kraszewice   12 pkt.
  4. AT Krotoszyn   12 pkt.
  5. AP Ostrzeszów   9 pkt.
  6. Centra Ostrów Wlkp   6 pkt.
  7. Gorzyczanka   3 pkt.
  8. AK Ostrów Wlkp.   3 pkt.
  9. Zębców Ostrów Wlkp.   0 pkt.