Żaki zagrały towarzysko z AP Reissa Brzeziny

W niedzielę 5 lutego nasza grupa żaka starszego (rocznik 2014) zagrała mecz towarzyski ze swoimi rówieśnikami z AP Reissa Brzeziny. Sam mecz był bardzo wyrównany z dużą korzyścią szkoleniowa dla obu drużyn a taki był cel meczu. W oczy rzuca się dosyć duża dysproporcja jeśli chodzi o umiejętności poszczególnych zawodników ale przez takie mecze każdy jest w stanie podnieść swój poziom. Cieszy dobra, zespołowa gra, duża ilość pojedynków jeden na jeden oraz radość z gry. Naszą drużynę reprezentowali:

• Nikodem Baś  ⚽ ⚽ ⚽
  • Igor Bednarz  ⚽ ⚽ ⚽
  • Miłosz Bettin
  • Wojtek Gałka  ⚽
  • Natan Heliński  ⚽ ⚽ ⚽
  • Bartek Jeziorek
  • Sebastian Kędzia
  • Maks Rzepecki
  • Wojtek Podgórski  ⚽ ⚽
  • Franek Korczyński
  • Bartek Wiza
  • Adam Dziadek

Brawa dla całego zespołu za waleczność i zaangażowanie. Podziękowania dla rodziców którzy w licznym gronie dopingowali nas przez cały mecz o raz dla drużyny AP Reissa Brzeziny za przyjazd i rozegranie meczu.