Orliki zagrały towarzysko z AP Reissa Brzeziny

W niedzielę 5 lutego nasz zespół orlika zagrał mecz towarzyski z drużyną AP Reissa Brzeziny. W tym meczu zagraliśmy składem z grupy treningowej orlika dając wykazać się zawodnikom którzy mięli mniej okazji do gry w turniejach ligowych. Nasz skład podzieliliśmy na różowych, białych i żółtych dając wszystkim możliwość zaprezentowania się przez dużą ilość czasu. W meczu przeprowadziliśmy dużo akcji ofensywnych, do poprawy gra obronna w której dosyć często gubiliśmy krycie. Naszą drużynę reprezentowali:

• Oskar Jakubowski  ⚽
  • Krzysiu Cegiełka  ⚽ ⚽
  • Damian Janicki  ⚽
  • Łukasz Jeziorny  ⚽ ⚽
  • Sebastian Kasprzak
  • Filip Rzepecki  ⚽
  • Wojtek Rzepecki  ⚽
  • Alan Gatkowski
  • Antek Rzepecki  ⚽ ⚽ ⚽ ⚽
  • Janek Pijanka
  • Ksawery Szajnar  ⚽
  • Fabian Przekowiak (bramkarz)
  • Mateusz Sibiński (bramkarz)
  • Kinga Podgórska

Cieszy fakt, że większość naszych zawodników wpisała się na listę strzelców. Doświadczenie też na pewno zaprocentuje w przyszłości. Podziękowania dla rodziców którzy w licznym gronie dopingowali nas przez cały mecz oraz dla drużyny AP Reissa Brzeziny za przyjazd i rozegranie meczu.