Żaki zagrały towarzysko w Ostrzeszowie

W sobotę 6 marca nasz zespół żaka wziął udział w turnieju orlików (rocznik 2011) w Ostrzeszowie. My wystawiliśmy młodszy skład w 90% złożony z młodszych nawet o kilka lat zawodników. W turnieju nie było liczonych punktów, nie było klasyfikacji końcowej. Liczyła się dobra zabawa i aktywne spędzenie czasu. Oprócz meczów z takim zespołami jak Akademia Czecha Ostrzeszów, Zefka Kobyla Góra, Iskra Kochlice, KB Doruchów oraz Akademia Czecha Ostrzeszów II nasi zawodnicy mięli przyjemność spotkania z psychologiem dziecięcym, który wyjaśnił jak kontrolować emocje w młodym wieku oraz poruszył wiele ciekawych spraw. Nasz zawodnik Nikodem Błaszczyk otrzymał statuetkę dla zawodnika fair play. Naszą drużynę oprócz Nikodema reprezentowali: Krzysiu Cegiełka, Oskar Jakubowski, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Konrad Smiatacz, Igor Bednarz, Bartek Jeziorek, Kacper Jeziorek, Natalia Jeziorek, Sandra Jeziorek i Oliwier Skorupa. Brawa dla wszystkich za ambitną grę. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.