Sparingowy remis trampkarzy z KP Krążkowy

W niedzielę 7 marca nasz zespół trampkarza zagrał mecz sparingowy z drużyną trampkarza KP Krążkowy. Był to nasz pierwszy sparing na dużym boisku w tym roku i widać było, że pewne elementy są do poprawienia. Zagraliśmy 3x30 minut remisując 4-4 (3-0, 1-1, 0-3). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: 3xMiłosz Pilarczyk oraz Tomek Kurmanek. Naszą drużynę w meczu z KP Krążkowy reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Julian Karwacki, Oskar Kalachurski, Alan Krawczyk, Tomek Kubasik, Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski, Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki i Adam Wabnik. Brawa za zaangażowanie podczas meczu. Podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w organizacji meczu oraz dopingowali nas przez pełne 90 minut.