Żaki zagrały na turnieju ligowym w Kobylej Górze

W niedzielę 5 listopada trzy nasze zespoły zagrały w V ligowym turnieju żaka. Był to ostatni turniej ligowy, gospodarzem była drużyna Zefki Kobyla Góra. W turnieju zagrały:

• LKS Łużyczanka Żółci
  • LKS Łużyczanka Złoci
  • LKS Łużyczanka Pomarańczowi
  • Zefka Kobyla Góra
  • AP Czecha Ostrzeszów
  • LZS Siedlików

Zagraliśmy jak zawsze w tej kategorii wiekowej bez wyników i systemem ,,każdy z każdym". Rozegraliśmy łącznie piętnaście meczów w których zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony, widać, ze coraz częściej,,operujemy" dwoma nogami co przyspiesza i ułatwia nam grę. Część z nas ma jeszcze problem ze zrozumieniem gry ale będziemy nad tym pracowali. Nasze zespoły reprezentowali:

• Wojtek Adamus ⚽
  • Szymon Grzegorek ⚽⚽
  • Miłosz Górecki ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Zuzia Jabłońska ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Wiktor Jabłoński (b)
  • Filip Karkoszka ⚽⚽⚽
  • Piotrek Kłysz ⚽
  • Maciek Kofel
  • Janek Kolanek ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Wojtek Mielczarek ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Krystian Pietrucha (b)
  • Olek Połośka
  • Stanisław Romaniv (b)
  • Fabian Skraburski
  • Natan Heliński ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Sebastian Kędzia ⚽⚽

Tradycyjnie w naszych żakach prawie wszyscy zawodnicy z pola wpisali się na listę strzelców :) z czego bardzo cieszymy się. Podziękowania dla rodziców którzy prawie w komplecie dopingowali nas na stadionie w Kobylej Górze.