Porażka młodzików z liderem z Doruchowa

W niedzielę 5 listopada nasz zespół młodzika w ostatniej X kolejce II ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzył się z drużyną KB Doruchów. Już przed meczem wiadomo było, że nasz rywal zakończy rozgrywki na pierwszym miejscu a my na drugim i oba zespoły zaprezentowały całą szeroką kadrę nie nastawiając się na wynik. Do przerwy prowadzili gospodarze 2-1 a bramkę po ładnej akcji dla naszego zespołu zdobył Alan Krzywaźnia. Po przerwie zbyt dużo indywidualnych błędów spowodowało, że straciliśmy kilka bramek. W końcówce ładnym strzałem z dystansu popisał się Mateusz Bednarek zdobywając dla nas drugą bramkę ustalając wynik na 2-6. Naszą drużynę reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Igor Jabłoński, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Karol Rzepecki, Krzysiu Cegiełka, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Adam Krajewski, Michał Podgórski, Bartek Sibiński, Konrad Smiatacz i Kuba Krzywaźnia. Podziękowania dla całego zespołu za ambitną grę. W oczy rzuca się duża dysproporcja w naszym zespole między poszczególnymi zawodnikami  jeśli chodzi o umiejętności ale na spokojnie będziemy and tym pracować. Podziękowania dla rodziców którzy w licznym gronie dopingowali nas na stadionie w Doruchowie, dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz oraz drużyny KB Doruchów za rozegranie meczu w duchy fair play.