Żaki zagrały na turnieju ligowym w Kępnie

W niedzielę 11 października nasz najmłodszy zespół wziął udział w III ligowym turnieju w Kępnie. W turnieju wystąpiło siedem drużyn. Zagraliśmy sześć meczów z zespołami AP Ostrzeszów I, Akademii Czecha Ostrzeszów, Strażaka Słupia i AP Ostrzeszów II, Akademii Reissa Kepno i AP Ostrzeszów III. Według wytycznych z wielkopolskiego związku piłki nożnej z Poznania w tej kategorii wiekowej nie prowadzi się klasyfikacji oraz nie uwzględnia wyników. Nasz zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony przeprowadzając wiele pięknych akcji, strzelając dużo bramek i przede wszystkim czerpiąc dużo radości z gry :-) Prawie każdy nasz zawodnik zdobył bramkę na turnieju :-) Nasz zespół reprezentowali: Łukasz Jeziorny, Konrad Smiatacz, Nikodem Błaszczyk, Krzysiu Cegiełka, Miłosz Kliński, Kacper Jeziorek, Damian Janicki i Piotrek Kłysz. Brawo dla wszystkich naszych piłkarzy :-) oraz rodziców, którzy w licznym gronie kibicowali naszej drużynie. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.