Dobry mecz orlików z Orłem Mroczeń

W poniedziałek 12 października w ramach VI kolejki II ligi orlika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Orła Mroczeń. Od początku mecz był wyrównany, oba zespoły miały swoje sytuacje, ale skuteczniejsi byliśmy my i po bramkach Oskara Ilskiego, Kuby Kubiaka i Antka Gabrysia prowadziliśmy 3-1. Po przerwie goście szybko zdobyli kontaktowego gola i dążyli do zdobycia wyrównującego gola. W końcówce meczu po bramkach Antka Gabrysia i Oskara Ilskiego oraz dobrej postawie obrońców i dwójki bramkarzy odskoczyliśmy rywalowi i ostatecznie zwyciężyliśmy 6-3. Naszą drużynę reprezentowali: Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Bartek Połośka, Konrad Smiatacz, Miłosz Wąsowicz i Wiktoria Zmyślona. Gratulacje dla całego zespołu za zaangażowanie.

Poniżej wyniki VI kolejki i aktualna tabela:

• GKS TRZCINICA   6:4    STRAŻAK Słupia
  • LKS ŁUŻYCZANKA    6:3   ORZEŁ Mroczeń
  • MARCINKI Kępno   16:2   ZEFKA Kobyla Góra

Aktualna tabela po VI kolejce:

1. GKS TRZCINICA 15 pkt.
  2. STRAŻAK Słupia 15 pkt.
  3. LKS ŁUŻYCZANKA 12 pkt.
  4. ORZEŁ Mroczeń 6 pkt.
  5. MARCINKI Kępno 6 pkt.
  6. ZEFKA Kobyla Góra 0 pkt.

Już w najbliższą sobotę 17 października o godz. 9:50 na własnym boisku zmierzymy się z Marcinkami Kępno