Wyjazdowa wygrana orlików z Zefką Kobyla Góra

W poniedziałek 28 września w ramach IV kolejki II ligi orlika w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z drużyną Zefki Kobyla Góra. Początek meczu był wyrównany, oba zespoły miały problem z tworzeniem sytuacji bramkowych. Wraz z upływem czasu zaczęliśmy uzyskiwać przewagę, która przekładała się na sytuacje bramkowe. Ostatecznie po słabszej pierwszej połowie i znacznie lepszej drugiej części meczu pokonaliśmy zespół z Kobylej Góry 9-3, Aż pięć bramek dla naszej drużyny zdobył Oskar Ilski, ale inni zawodnicy zaprezentowali się równie dobrze zaliczając wiele asyst i dobrze broniąc a w przypadku bramkarzy zaliczając ładne parady. Nasz zespół reprezentowali: Bartek Połośka, Wiktoria Zmyślona, Michał Jeziorek, Miłosz Wąsowicz, Konrad Smiatacz, Oskar Ilski i Kuba Kubiak. Brawa dla wszystkich zawodników za ambitną walkę w deszczu oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz. Poniżej tabela po IV kolejce:

1. STRAŻAK Słupia  12 pkt.
  2. GKS TRZCINICA    9 pkt.
  3. LKS ŁUŻYCZANKA 9 pkt.
  4. ORZEŁ Mroczeń  3 pkt.
  5. MARCINKI Kępno 3 pkt.
  6. ZEFKA Kobyla Góra  0 pkt.

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 17:15 na własnym boisku zmierzymy się z liderem tabeli, z drużyną Strażaka Słupia.