Ligowe zwycięstwo trampkarzy z KB Doruchów

We wtorek 29 września w ramach IV kolejki I ligi trampkarza na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Kolorowego Boiska Doruchów. Z powodu kontuzji nie mogliśmy skorzystać ze wszystkich zawodników, podobnie jak drużyna gości, która przyjechała osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników oraz bez rezerwowych. Początek meczu to nasza przewaga, niestety nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Wreszcie w 15 minucie po ładnej akcji i wrzutce Mikołaja Bednarza Tomek Kurmanek ładnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie. Po zdobyciu gola próbowaliśmy podwyższyć prowadzenie, a goście nastawili się na grę ,,z kontry". Po jednej z nich zespół z Doruchowa wywalczył rzut karny. Gdy wszyscy spodziewali się wyrównania nasz bramkarz Julian Karwacki pewnie obronił strzał z jedenastu metrów zawodnika Doruchowa i wynik nie uległ zmianie. Po niewykorzystanym karnym zespół gości cofnął się do obrony a my zaczęliśmy atakować z większą intensywnością co jeszcze przed przerwą zaowocowało kolejnymi dwoma bramkami, które zdobyli Miłosz Pilarczyk i Szymon Cichosz. Na początku drugiej połowy przewagę osiągnęli goście, a my zagraliśmy z kontry. Po jednej z nich na 4-0 podwyższył Tomek Kurmanek. Kilka minut później w sytuacji ,,sam na sam" z bramkarzem znalazł się Szymon Cichosz i mimo ostrego kąta podwyższył na 5-0. Zawodnicy z Doruchowa stworzyli dwie groźne sytuacje, po jednej z nich piłka obiła poprzeczkę naszej bramki a drugą sytuacje zamienili na gola. Na kilka minut przed końcem meczu przeprowadziliśmy bardzo łądną akcję zespołową, którą sfinalizował Miłosz Pilarczyk ustalając wynik meczu na 6-1. Podsumowując, wynik na pewno cieszy, jednak w naszej grze było dużo mankamentów nad którymi musimy popracować. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Julian Karwacki, Alan Krawczyk, Wiktor Krawczyk, Tomek Kurmanek, Mikołaj Malinowski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski, Szymon Podgórski, Kuba Idziek i Adam Wabnik. Brawa dla wszystkich zawodników za zaangażowanie i ambitną grę. Drużynie z Doruchowa dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. My już w najbliższą sobotę w ramach V kolejki w meczu wyjazdowym zmierzymy się z LKS Gołuchów.