Nieskuteczni młodzicy w meczu z AT Krotoszyn

W niedzielę 20 września w ramach III kolejki I ligi młodzika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Akademii Talentów Krotoszyn. Mecz zaczął się dla nas źle, bo już w dziesiątej sekundzie po indywidualnym błędzie w kryciu goście wyszli na prowadzenie. Po stracie gola zaczęliśmy przeważać, stwarzać sytuacje strzeleckie, ale graliśmy bardzo nieskutecznie. Grająca z kontry drużyna AT Krotoszyn w przeciwieństwie do nas wykorzystała swoje kolejne szanse i zrobiło się 0-4. Przed przerwą gola dla naszej drużyny zdobył Szymon Cichosz. Na początku drugiej połowy drugą bramkę zdobył Patryk Rzepecki. Mino optycznej przewagi i wielu sytuacji bramkowych brakowało skuteczności. Goście groźnie kontratakowali, ale skutecznie interweniowała nasza obrona oraz Patryk Podgórski w bramce. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-4. Szkoda, bo z przebiegu gry nie byliśmy słabszym zespołem i nie zasłużyliśmy na porażkę. Zespołowi AT Krotoszyn gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. Brawa dla naszych zawodników, że po kiepskim początku potrafili podnieść się i do końca walczyli o pozytywny wynik. Naszą drużynę reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Patryk Rzepecki, Mikołaj Malinowski, Szymon Podgórski, Oskar Drabikowski, Michał Jeziorny, Oskar Kalachurski, Patryk Podgórski, Borys Przybył, Miłosz Salamon, Adam Wabnik i Mikołaj Zadka.