Ligowe przegrane z GKS Trzcinica

W sobotę 19 września nasze zespoły orlika i trampkarza w pojedynkach ligowych zmierzyły się z drużynami GKS Trzcinica. Jako pierwsi rywalizowali orliki. Przez cały mecz przewagę posiadali zawodnicy z Trzcinicy, którzy wygrali mecz 8-1. Jedynego gola dla nas zdobył Oskar Ilski. Nasz zespół reprezentowali: Oskar Ilski, Bartek Połośka, Wiktor Pacyna, Kuba Kubiak, Dominik Pilarczyk, Mateusz Ciomek, Konrad Smiatacz, Nikodem Błaszczyk i Damian Janicki. Mimo przegranej brawa za ambitną walkę. Przed południem do walki przystąpili trampkarze. Trener nie powołał na dzisiejszy mecz kilku podstawowych zawodników zespołu trampkarza, którzy na zaproszenie Lecha Poznań pojechali wieczorem na testy do Poznania. Z racji osłabienia brakiem powołanych zawodników poprosiliśmy o przełożenie meczu na co nasz rywal nie wyraził zgody. Początek meczu był wyrównany, sędzia podyktował dwa rzuty karne, po jednym dla obu drużyn, niestety nasz rzut karny nie został wykorzystany. Po kilkunastu minutach przewagę osiągnęli goście stwarzając dużo sytuacji do zdobycia bramek i zasłużenie i wysoko pokonali naszą drużynę 8-0. Tak wysokiej porażki nie możemy tłumaczyć tylko osłabieniem składu, zagraliśmy słaby mecz popełniając wiele prostych błędów. Nasz zespół reprezentowali: Kuba Idziek, Julian Karwacki, Alan Krawczyk, Tomek Kubasik. Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski, Szymon Podgórski, Marcel Owczarek, Patryk Rzepecki i Adam Wabnik. Obu drużynom GKS Trzcinica dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.