Cztery wygrane i trzy porażki żaków w Kaliszu

W niedzielę 19 listopada nasz zespół żaka starszego (rocznik 2015) zagrał w turnieju o Puchar Niepodległości w Kaliszu. Turniej miał silna obsadę a zagrały w nim zespoły:

• KKS Kalisz
  • KP Calisia 14 Kalisz
  • AP Jarota Jarocin
  • LKS Łużyczanka
  • Akademia Sportu Amber Kalisz
  • AP Jarota Jarocin II
  • KKS Kalisz II
  • KP Calisia 14 Kalisz II

Zagraliśmy siedem meczów systemem ,,każdy z każdym". Niestety bardzo źle weszliśmy w turniej bo w pierwszych dwóch meczach ulegliśmy zespołom KKS-u Kalisz. Później weszliśmy na właściwe tory z pięciu meczów wygrywają cztery i raz przegrywając w końcówce po wyrównanym meczu. W sumie w siedmiu meczach zanotowaliśmy cztery zwycięstwa i trzy porażki z czego jesteśmy zadowoleni. Niewiele zabrakło nam do podium bo tylko lepszego bilansu bramkowego :)
Poniżej wyniki jakie uzyskaliśmy:

• LKS Łużyczanka - KKS Kalisz II 0-6
  • LKS Łużyczanka - KKS Kalisz I 1-4 (bramka: Miłosz Górecki ⚽)
  • LKS Łużyczanka - Jarota Jarocin II 3-0 (bramki: Miłosz Górecki ⚽, Zuzia Jabłońska ⚽, Sebastian Kędzia ⚽)
  • LKS Łużyczanka - Jarota Jarocin 1-3 (bramka: Janek Kolanek ⚽)
  • LKS Łużyczanka - Calisia 14 Kalisz II 2-1 (bramki: Miłosz Górecki ⚽⚽)
  • LKS Łużyczanka - Calisia 14 Kalisz I 2-0 (bramki: Miłosz Górecki ⚽, Janek Kolanek ⚽)
  • LKS Łużyczanka - AS Amber Kalisz 2-1 (bramki: Zuzia Jabłońska ⚽, Miłosz Górecki ⚽)

Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. KKS Kalisz   21 pkt.
  2. AP Jarota Jarocin   18 pkt.
  3. KKS Kalisz II   12 pkt.
  4. Akademia Sportu Amber Kalisz   12 pkt.
  5. LKS Łużyczanka   12 pkt.
  6. AP Jarota Jarocin II   6 pkt.
  7. KP Calisia 14 Kalisz   2 pkt.
  8. KP Calisia 14 Kalisz II   0 pkt.

Nasz zespół reprezentowali: Tymek Drabikowski, Stanisław Romaniv, Miłosz Górecki, Zuzia Jabłońska, Wiktor Jabłoński, Sebastian Kędzia, Olek Połośka, Janek Szmitke, Janek Kolanek, Konrad Łuszczek, Szymon Grzegorek i Bartek Zawada. Brawa dla całego zespołu za ambitna walkę. Wiemy nad czym musimy pracować i będziemy to robić. Podziękowania dla rodziców którzy prawie w komplecie dopingowali nas na trybunach :)