Wysoka wygrana z Zefką Kobyla Góra

W rozwinięciu newsa relacja oraz galeria z meczu ligowego przeciwko zespołowi Zefki Kobyla Góra. W III kolejce kaliskiej ligi orlika zmierzyliśmy się z drużyną Zefki Kobyla Góra. Zdecydowanym faworytem tego meczu był nasz zespół nie tylko z racji znacznie wyższego miejsca w tabeli ale również z racji tego że, zespół z Kobylej Góry był złożony głównie z piłkarzy rok młodszych od nas. W założeniu tego meczu nie wynik był najważniejszy ale poprawna i mądra gra naszego zespołu oraz sprawdzenie zawodników którzy do tej pory nie mięli zbyt wielu okazji do pokazania się w meczach ligowych. Już od początku meczu uzyskaliśmy ogromną przewagę i już po kilku minutach prowadziliśmy 3-0. Niestety wdaliśmy się w bardzo chaotyczną grę z drużyną gości nie potrafiąc przeprowadzać płynnych akcji grając szeroko skrzydłami, ponadto na naszą grę nie wpłynęła też pozytywnie zbyt duża rotacja w składzie oraz rotacja na poszczególnych pozycjach. Po jednym z naszych nieporozumień zespół z Kobylej Góry wykorzystał sytuację sam na sam z naszym bramkarzem strzelając bramkę, my jeszcze przed przerwą stworzyliśmy wiele sytuacji do podwyższenia wyniku ale grając nieskutecznie wykorzystaliśmy tylko trzy ustalając wynik pierwszej połowy na 6-1. W drugiej połowie nasza gra wyglądała trochę lepiej w ataku, mimo niewykorzystania ponownie wielu dobrych sytuacji w tej części meczu strzeliliśmy jeszcze dziesięć bramek, niestety w defensywie ponownie nie ustrzegliśmy się błędów pozwalając piłkarzom Zefki na dwukrotne wyjście z naszym bramkarzem sam na sam dwukrotnie te sytuacje wykorzystując. Poniżej strzelcy bramek dla naszego zespołu w meczu:

• 16-3 Eryk Cichosz

Podsumowując mecz, nie było to najlepsze widowisko w naszym wykonaniu przeciwko słabszemu rywalowi, w oczy rzucało się słabe przyjęcie piłki oraz dużo błędów w ustawieniu na boisku zarówno przy posiadaniu piłki przez nasz zespół oraz zespół przeciwnika. Wiemy co musimy poprawić i nad czym pracować. Mimo wszystko brawa dla całego zespołu za ambitną grę do końca meczu. W meczu przeciwko Zefce nasz zespół reprezentowali: Eryk Cichosz, Maks Dal Canton, Piotrek Dubis, Jakub Garncarek, Dawid Gracz (bramkarz), Karol Ilski, Kamil Kocerka, Igor Kowalczyk (bramkarz), Alan Krawczyk, Tomek Kurmanek, Marcel Owczarek, Kacper Podgórski (kapitan) , Mateusz Wiśniewski (bramkarz), Konrad Zadka, Julian Karwacki, Janek Pacyna, Wiktor Krawczyk i Maciek Wabnik.