Wysoka wygrana orlika młodszego z LKS Czarnylas

W poniedziałek 5 listopada w zaległym meczu ligi orlika młodszego w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z zespołem LKS Czarnylas. Przez cały mecz mięliśmy ogromną przewagę stwarzając sobie wiele sytuacji na zdobycie bramek z których dziewiętnaście zamieniliśmy na bramki pewnie wygrywając to spotkanie 19-0.

Poniżej bramkowy przebieg spotkania:

• 1-0 Patryk Rzepecki
  • 2-0 Patryk Rzepecki
  • 3-0 Patryk Rzepecki
  • 4-0 Oskar Drabikowski
  • 5-0 Kuba Kubiak
  • 6-0 Oskar Drabikowski
  • 7-0 Adam Wabnik
  • 8-0 Oskar Drabikowski
  • 9-0 Marcin Bachór
  • 10-0 Marcin Bachór
  • 11-0 Kuba Kubiak
  • 12-0 Kuba Kubiak
  • 13-0 Dominik Pilarczyk
  • 14-0 Marcin Bachór
  • 15-0 Marcin Bachór
  • 16-0 Patryk Rzepecki
  • 17-0 Dominik Pilarczyk
  • 18-0 Dominik Pilarczyk
  • 19-0 Marcin Bachór

Nasz zespół w meczu z LKS Czarnylas reprezentowali: Kuba Janas, Adam Wabnik, Michał Jeziorek, Marcin Bachór, Patryk Rzepecki, Wiktor Pacyna, Oskar Drabikowski, Kuba Kubiak, Antek Gabryś i Dominik Pilarczyk. Podsumowując, mimo dużej przewagi jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie wyraźnie brakowało nam poprawnej gry zespołowej, zbyt duża ilość akcji indywidualnych powodowała straty piłki. Na pewno duże słowa uznania za włożony wysiłek w mecz i ambitną grę. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na mecz.