Wyrównany mecz zespołu orlika z Ostrovią

W piątek 25 maja w ramach XIV kolejki I ligi orlika w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się w Ostrowie Wlkp. z zespołem Ostrovii. Niestety już w pierwszej minucie bez krycia pod naszą bramką znalazł się zawodnik gospodarzy i strzelił bramkę. Po stracie bramki zaatakowaliśmy i Bartek Ilski zdobył wyrównującego gola. W końcówce pierwszej połowy nie wykorzystaliśmy sytuacji sam na sam z bramkarzem Ostrovii, a minutę później po błędzie w kryciu ostrowianie strzelili drugą bramkę. Po przerwie po rzucie rożnym i ponownym błędzie w kryciu Ostrovia wyszła na prowadzenie 3-1. Po stracie bramki nasz zespół zdobył wyraźną przewagę i zaczęliśmy stwarzać sytuacje bramkowe. Na 2-3 bramkę zdobył Szymon Cichosz, na 3-3 gola strzelił Mikołaj Bednarz, mimo dobrych sytuacji brakowało szczęścia, aby wyjść na prowadzenie. Gdy sędzia pokazał, że dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry byliśmy pewni, że mecz zakończy się remisem. Niestety dwa indywidualne błędy w ostatnich sekundach meczu sprawiły, ze ostatecznie przegraliśmy 3-5. Podsumowując zagraliśmy dobry mecz, zostawiliśmy na boisku dużo serca za co należą się wszystkim brawa. Nasz zespół w meczu z Ostrovią reprezentowali: Mikołaj Cebula, Szymon Cichosz, Dawid Gracz, Marcin Bachór, Patryk Rzepecki, Bartek Ilski, Mikołaj Bednarz, Oskar Kalachurski, Wiktor Krawczyk, Adam Wabnik, Maciek Wabnik i Janek Pacyna. Podziękowania, dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za udostępnienie pojazdu na wyjazd do Ostrowa. Poniżej wyniki XIV kolejki i aktualna tabela:

• Ostrovia - GKS Orlik Kraszewice 5-3
  • Gorzyczanka - AT Krotoszyn 1-10