Wyjazdowy remis młodzika z AP Ostrzeszów

W sobotę w XIV kolejce I ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z drużyną AP Ostrzeszów. Od początku meczu na całym boisku toczyła się zacięta walka, oba zespoły starały wymusić błąd na rywalu. W dziesiątej minucie po błędzie defensywy gospodarzy w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Mikołaj Bednarz i pewnym strzałem wyprowadził nas na prowadzenie, gospodarze dążyli do wyrównania i po rzucie rożnym i zamieszaniu podbramkowym ostrzeszowianie wyrównali na 1-1. W drugiej połowie w 40 minucie w zamieszaniu pod bramką gospodarzy najprzytomniej zachował się Tomek Kurmanek i ponownie wyprowadził nas na prowadzenie 2-1. Na dziesięć minut przed końcem meczu po naszym indywidualnym błędzie w kryciu ostrzeszowianie ponownie wyrównali. Ostatnie dziesięć minut to sytuacje z obu stron. Na kilka minut przed końcem meczu Eryk Cichosz w sytuacji sam na sam trafił w słupek i przy dobitce ponownie w słupek. Gospodarze również mięli swoją sytuację, ale bardzo dobrze w bramce zachował się Igor Kowalczyk i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. Podsumowując mimo tego, że dzisiejszego meczu przystąpiliśmy personalnie osłabieni to swoim zaangażowaniem nadrobiliśmy różnicę wieku i w żadnym stopniu nie ustępowaliśmy rywalom. Nasz zespół w meczu z AP Ostrzeszów reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Eryk Cichosz, Szymon Cichosz, Dawid Gracz, Julian Karwacki, Igor Kowalczyk, Alan Krawczyk, Tomek Kubasik, Tomek Kurmanek, Mikołaj Szyszka i Patryk Rzepecki. Duże brawa dla wszystkich zawodników. Podziękowania również dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za udostępnienie busa.