Wygrana z Astrą na zakończenie ligi orlika

We wtorek 29 maja w ostatnim meczu aktualnego sezonu I ligi orlika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Astry Krotoszyn. Już od początku meczu uzyskaliśmy przewagę, która przekładała się na sytuacje bramkowe. Już po kilku minutach bramkę na 1-0 zdobył Mikołaj Bednarz, na 2-0 po ładnym strzale z dystansu podwyższył Szymon Podgórski, na 3-0 bramkę strzelił Patryk Rzepecki a gola na 4-0 po rzucie karnym zdobył ponownie Szymon Podgórski. Przed przerwą zawodnicy Astry zdobyli dwie bramki na które odpowiedzieliśmy golem Mikołaja Bednarza i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem naszej drużyny 5-2. Po przerwie goście z Krotoszyna w ciągu kilku minut zdobyli dwa gole i nasza przewaga zmalała do jednej bramki. Po rzucie rożnym gola na 6-4 strzelił Patryk Rzepecki, kilka minut później na 7-4 podwyższył Janek Pacyna a na 8-4 swojego trzeciego gola w tym meczu zdobył Mikołaj Bednarz. Na kilka minut przed końcem meczu goście strzelili bramkę na którą ładnym strzałem z dystansu odpowiedział Patryk Rzepecki również zdobywając swoją trzecią bramkę w tym meczu. W końcówce krotoszynianie strzelili jeszcze jednego gola i ostatecznie mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem naszej drużyny 9-6. Nasz zespół w meczu z Astrą Krotoszyn reprezentowali: Dawid Gracz, Szymon Cichosz, Szymon Podgórski, Mikołaj Zadka, Marcel Owczarek, Patryk Rzepecki, Mikołaj Bednarz, Oskar Kalachurski, Maciek Wabnik, Janek Pacyna i Wojtek Broniecki. Duże brawa dla wszystkich zawodników za dobrą i skuteczną grę :-)