Szóste miejsce młodzików na turnieju w Kępnie

W niedzielę 19 stycznia zagraliśmy w wojewódzkim turnieju rocznika 2007 KP Krążkowy Cup. Turniej odbył się na hali w Kępnie i udział w nim wzięło sześć zespołów:

• Marcinki Kępno
  • Strażak Słupia
  • AR Kępno
  • KP Krążkowy
  • Akademia Czecha Ostrzeszów
  • LKS Łużyczanka

Zagraliśmy systemem ,, każdy z każdym" i uzyskaliśmy następujące wyniki:

• LKS Łużyczanka - AR Kępno 0-3
  • LKS Łużyczanka - KP Krążkowy 3-2 (bramki: 2 x Miłosz Pilarczyk i Wiktor Krawczyk)
  • LKS Łużyczanka - Strażak Słupia 1-2 (bramka: Miłosz Pilarczyk)
  • LKS Łużyczanka - AP Czech Ostrzeszów 1-3 (bramka: Tymek Drytkiewicz)
  • LKS Łużyczanka - Marcinki Kępno 0-2

Ogólnie w pięciu meczach zanotowaliśmy jedną wygraną i cztery porażki co w klasyfikacji końcowej dało nam szóste miejsce. Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. Marcinki Kępno
  2. Strażak Słupia
  3. AR Kępno
  4. KP Krążkowy
  5. Akademia Czecha Ostrzeszów
  6. LKS Łużyczanka

Nasz zespół na turnieju reprezentowali: Tymek Drytkiewicz, Dawid Gracz, Wiktor Krawczyk, Mikołaj Malinowski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki i Oskar Kalachurski. Na pewno doświadczenie, które zebraliśmy dzisiaj podczas turniejowych zmagań zaprocentuje w kolejnym turnieju. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na turniej.