Na podium w Sprting CUP rocznika 2008 w Liskowie

W sobotę 7 grudnia nasz zespół młodzika (rocznik 2008) wziął udział w ogólnopolskim turnieju Sporting Cup 2019 w Liskowie. W turnieju wystąpiło osiem zespołów z trzech województw:

• PSV Łódź
  • KS Wiwa Goszcz
  • LKS Łużyczanka
  • Górnik Kłodawa
  • Pelikan Nowy Karolew
  • AP Szczyt Szczytniki
  • Talent Burzenin
  • PSV Łódź II

Zagraliśmy systemem ,,każdy z każdym" i uzyskaliśmy następujące wyniki"

• LKS Łużyczanka - PSV Łódź 3-2 (bramki: 2xMikołaj Bednarz 1xSzymon Cichosz)
  • LKS Łużyczanka - PSV Łódź II 2-0 (bramki: 1xMikołaj Bednarz 1xTymek Drytkiewicz)
  • LKS Łużyczanka - Pelikan Nowy Karolew 6-1 (bramki: 2xMikołaj Bednarz 1xSzymon Cichosz 1xTymek Drytkiewicz 1xPatryk Rzepecki, 1xSamobójcza)
  • LKS Łużyczanka - KS Wiwa Goszcz 0-1
  • LKS Łużyczanka - AP Szczyt Szczytniki 0-1
  • LKS Łużyczanka - Górnik Kłodawa 3-0 (bramki 3xSzymon Cichosz)
  • LKS Łużyczanka - Talent Burzenin 1-1 (bramki 1xSzymon Cichosz)

Poniżej końcowa klasyfikacja:

1. AP Szczyt Szczytniki
  2. KS Wiwa Goszcz
  3. LKS Łużyczanka
  4. Talent Burzenin
  5. PSV Łódź II
  6. PSV Łódź
  7. Górnik Kłodawa
  8. Pelikan Nowy Karolew

Ogółem w siedmiu meczach zanotowaliśmy cztery zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki co w końcowej klasyfikacji dało nam bardzo dobre trzecie miejsce. W klasyfikacji strzelców z bramką straty na drugim miejscu uplasował się Szymon Cichosz a na trzecim Mikołaj Bednarz. Naszą drużynę na turnieju reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Mikołaj Malinowski, Maks Pawlak, Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki, Krystian Zmyślony, Borys Przybył i Miłosz Salamon. Duże brawa dla wszystkich za ogromne zaangażowanie podczas turniejowych zmagań. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na turniej.