Młodziki zagrały mecz sparingowy z KB Doruchów

W piątek 19 sierpnia nasz zespół młodzika starszego w wyjazdowym meczu sparingowym zmierzył się z drużyną młodzika młodszego Kolorowego Boiska Doruchów. Już od początku meczu zaczął padać deszcz i w takich warunkach atmosferycznych graliśmy całe spotkanie. Od początku bardzo wyraźną przewagę zdobył nasz zespół i do przerwy prowadziliśmy 9-1. Po przerwie zmieniliśmy ustawienie i przetestowaliśmy kilka innych wariantów ustawienia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 13-1 na korzyść naszego zespołu. Naszą drużynę reprezentowali:

• Kuba Kubiak ⚽ ⚽ ⚽
  • Dominik Pilarczyk ⚽ ⚽ ⚽
  • Alan Krzywaźnia ⚽ ⚽
  • Bartek Połośka ⚽
  • Nikodem Błaszczyk ⚽
  • Konrad Pietrucha ⚽
  • Olek Czajkowski ⚽
  • Michał Jeziorek ⚽
  • Wiktoria Zmyślona (b)
  • Mateusz Bednarek
  • Olaf Dziadek
  • Karol Rzepecki

Wielkie brawa dla całego zespołu za grę w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Daliśmy radę i z tego cieszymy się, nad grą musimy jeszcze popracować bo już za dwa tygodnie rozpoczynamy mecze ligowe. Podziękowania dla drużyny KB Doruchów za rozegrany mecz oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz.