Ligowa wygrana trampkarzy z GKS Trzcinica

W sobotę 11 października w ramach VI kolejki I ligi trampkarza na własnym boisku zmierzyliśmy się z zaprzyjaźnionym klubem z Trzcinicy. Już na początku meczu po ładnej zespołowej akcji i strzale Szymona Maciejewskiego wyszliśmy na prowadzenie. Kilka minut później zespół z Trzcinicy zdobył wyrównującego gola. Po starcie bramki osiągnęliśmy optyczną przewagę, która przekładała się na sytuacje bramkowe. Po jednej z nich gola na 2-1 zdobył Tomek Kurmanek a wynik pierwszej połowy na 3-1 ustalił Marcel Owczarek. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Bramkę na 4-1 strzelił Tomek Kurmanek, na 5-1 strzałem głową po rzucie rożnym podwyższył Eryk Cichosz a wynik meczu na 6-1 ustalił Kacper Podgórski ładnym strzałem z dystansu. Zespołowi Trzcinicy dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Eryk Cichosz, Szymon Cichosz, Dawid Gracz, Julian Karwacki, Igor Kowalczyk, Alan Krawczyk, Wiktor Krawczyk, Tomek Kurmanek, Szymon Maciejewski, Marcel Owczarek, Miłosz Pilarczyk, Kacper Podgórski, Kuba Idziek, Paweł Gałka i Olaf Gołdyn. Gratulacje dla wszystkich zawodników za dobrą grę i zaangażowanie podczas meczu. Podziękowania dla rodziców za doping podczas meczu.