Ligowa porażka młodzików z AP Reissa Brzeziny

W niedzielę 21 kwietnia nasz zespół młodzika w ramach II kolejki II ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzył się z drużyną AP Reissa Brzeziny. Cały mecz toczył się przy dużej przewadze optycznej zespołu gospodarzy, którzy z naszych błędów stworzył dużo sytuacji pod naszą bramką z czego aż dwanaście zamienił na bramki, my mięliśmy klika swoich sytuacji ale trafialiśmy w słupek i poprzeczkę. Nasz zespół reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Adam Krajewski, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Michał Podgórski, Filip Rzepecki, Wojtek Rzepecki, Bartek Sibiński, Konrad Smiatacz i Antek Sobczak. Gratulacje dla rywali za wygrany mecz, my trenujemy dalej aby eliminować błędy i poprawić naszą grę. Już za tydzień kolejny mecz, tym razem naszym rywalem będzie Centra Ostrów Wlkp. Podziękowania dla rodziców za pomoc  w organizacji transportu na mecz.