Frekwencja w październiku

W październiku w grupie młodzika oprócz meczów ligowych odbyliśmy osiem treningów. Na każdym treningu średnio było prawie siedemnastu zawodników. Żadnego treningu nie opuścili: Eryk Cichosz, Julian Karwacki, Igor Kowalczyk, Alan Krawczyk, Marcel Owczarek, Mikołaj Szyszka i Mateusz Wiśniewski. Ośmiu innych zawodników opuściło tylko jeden trening. W październiku w grupie orlika oprócz meczów i turniejów ligowych odbyliśmy siedem treningów. Na każdym treningu średnio było dziesięciu zawodników. Żadnego treningu nie opuścił Patryk Rzepecki. Tylko jeden trening opuścił Wiktor Krawczyk. W październiku w grupie żaka oprócz turniejów ligowych odbyliśmy dziewięć treningów. Na każdym treningu również średnio było dziesięciu zawodników. Żadnego treningu nie opuścili: Nikodem Błaszczyk i Oskar Ilski . Trzech innych zawodników opuściło tylko jeden trening. Duże brawa za bardzo dobrą frekwencję i duże zaangażowanie. dla wszystkich zawodników ze wszystkich grup.