Drugi turniej żaka w Kraszewicach za nami

W czwartek 26 kwietnia na naszym boisku orlik odbył się drugi turniej żaka 14 grupy OZPN Kalisz. W turnieju udział wzięły cztery zespoły: Orlik Kraszewice I, Orlik Kraszewice II, Maraton Czajków I i Maraton Czajków II. Turniej odbył się systemem ,,każdy z każdym". Wszystkie mecze były emocjonujące, każda z drużyn strzelała i traciła bramki, jednak najważniejsza była dobra zabawa i spędzenie czasu na sportowo. Nasze dwa zespoły na turnieju reprezentowali: Wiktoria Zmyślona, Marcin Bachór, Mateusz Ciomek, Oskar Drabikowski, Wiktor Pacyna, Patryk Podgórski, Patryk Rzepecki, Alan Tyjon, Adam Wabnik, Miłosz Baś, Antek Gabryś, Oskar Ilski, Michał Jeziorek, Kuba Kubiak, Bartek Nowak, Dominik Pilarczyk i Miłosz Wąsowicz. Duże brawa dla wszystkich zawodników za ogromne zaangażowanie podczas gry :-)