Ambitna gra orlików z Victorią Ostrzeszów

W poniedziałek 8 października w ramach piątej kolejki ligi orlika młodszego na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem Victorii Ostrzeszów. Niestety w tym meczu nie mogliśmy skorzystać z różnych przyczyn aż z siedmiu zawodników z tego rocznika (w tym z obu bramkarzy) i mecz rozegraliśmy głownie zawodnikami z zespołu żaka. Choć wynik meczu był do przewidzenia, to jednak nasz młody zespół pokazał się z dobrej strony. O ile w pierwszej połowie zdarzało nam się dosyć dużo błędów i tą część meczu przegraliśmy 1-8 (bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Bachór), to w drugiej połowie zobaczyliśmy wyrównany mecz, w którym nie ustępowaliśmy starszym kolegom (ta część meczu po golach Marcina Bachóra i Wiktora Pacynay zakończyła się wynikiem remisowym 2-2) tworząc dużo sytuacji bramkowych i mądrze rozgrywając piłkę. Swoją ambitną grę niestety przypłaciliśmy dwoma kontuzjami. Nasz zespół w meczu przeciwko Victorii Ostrzeszów reprezentowali: Antoniusz Aksamski, Marcin Bachór, Adam Wabnik, Oskar Ilski, Wiktor Pacyna, Kuba Kubiak, Alan Tyjon, Antek Gabryś, Miłosz Wąsowicz i Michał Jeziorek. Ogromne brawa dla całego zespołu.

Poniżej wyniki piątej kolejki i aktualna tabela:

• Orlik Kraszewice - Victoria Ostrzeszów 3-10
  • AC Ostrzeszów - KS Hanulin 17-1

Aktualna tabela:

1. Akademia Czecha Ostrzeszów   12 pkt.
  2. Victoria Ostrzeszów   12 pkt.
  3. Orlik Kraszewice   6 pkt.
  4. KS Hanulin   0 pkt.