Terminarze

Nasze mecze i turnieje w rundzie jesiennej 2018 roku

Młodzik Młodszy I liga (rocznik 2006 i młodsi):

  • 8 września (sobota) Orlik Kraszewice- Centra Ostrów Wlkp. – 9:00
  • 15 września (sobota) Gorzyczanka Gorzyce W. - Orlik Kraszewice – 11:00
  • 22 września (sobota) Orlik Kraszewice- GKS Trzcinica – 10:00
  • 30 września (niedziela) AP Nowe Skalmierzyce - Orlik Kraszewice - 11:00
  • 6 października (sobota) Orlik Kraszewice - AP. Ostrzeszów – 9:00
  • 13 października (sobota) Orlik Kraszewice - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – 9:00
  • 20 października (sobota) FA. Ostrów Wlkp. - Orlik Kraszewice - 16:00

Młodzik Młodszy II liga (rocznik 2006 i młodsi):

  • 8 września (sobota) Orlik Kraszewice- Szczyt Szczytniki – 10:30
  • 15 września (sobota) Kopernik Piotrów - Orlik Kraszewice – 11:00
  • 22 września (sobota) Orlik Kraszewice - Prosna Kalisz – 11:30
  • 29 września (sobota) Pelikan Nowy Karolew - Orlik Kraszewice – 16:00
  • 13 października (sobota) Orlik Kraszewice - Maraton Czajków – 10:30
  • 20 października (sobota) CKS Zbiersk - Orlik Kraszewice – 10:00

Orlik starszy (rocznik 2008 i młodsi):

  • 14 września (piątek) Orlik Kraszewice- AT. Krotoszyn – 17:00
  • 21 września (piątek) AP. Ostrzeszów - Orlik Kraszewice – 17:00
  • 28 września (piątek) Orlik Kraszewice - Sulmirczyk Sulmierzyce – 17:00
  • 5 października (piątek) Centra Ostrów Wlkp. - Orlik Kraszewice – 17:00
  • 12 października (piątek) Orlik Kraszewice - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – 17:30
  • 19 października (piątek) Astra Krotoszyn - Orlik Kraszewice – 17:00
  • 26 października (piątek) Orlik Kraszewice - Gorzyczanka Gorzyce W. – 17:00
  • 2 listopada (piątek) Zębców Ostrów Wlkp. - Orlik Kraszewice – 16:30

Orlik młodszy (rocznik 2009 i młodsi):

  • 10 września (poniedziałek) Orlik Kraszewice- LZS Doruchów/Ak. Czecha – 17:00
  • 17 września (poniedziałek) Victoria Ostrzeszów - Orlik Kraszewice 17:00
  • 24 września (poniedziałek) Orlik Kraszewice- LKS Czarnylas – 17:00
  • 1 października (poniedziałek) LZS Doruchów/Ak. Czecha - Orlik Kraszewice 17:00
  • 8 października (poniedziałek) Orlik Kraszewice- Victoria Ostrzeszów – 17:00
  • 5 listopada (poniedziałek) LKS Czarnylas - Orlik Kraszewice 17:00

Żak starszy (rocznik 2010):

  • 13 września (czwartek) Kraszewice – 17:00
  • 20 września (czwartek) Czajków – 17:00
  • 27 września (czwartek) Doruchów – 17:00
  • 4 października (czwartek) Sieroszewice – 17:00
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości