Zwycięstwo w debiucie młodzika starszego

W sobotę 8 września w II lidze młodzika starszego zmierzyliśmy się z Akademią Piłkarską Szczytu Szczytniki. Dla większości zawodników był to debiut w rozgrywkach ligi młodzika. Spotkanie zaczęło się dla nas bardzo dobrze, bo już w pierwszej minucie ładnym strzałem z dystansu popisał się Kornel Konieczny i wyszliśmy na prowadzenie 1-0. W dziesiątej minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości Kornel podwyższył na 2-0. W dwudziestej minucie na 3-0 strzałem z dystansu wynik podwyższył Patryk Rzepecki. Gdy na kilka minut przed końcem pierwszej połowy wyszliśmy na prowadzenie 4-0 wydawało się, że jest już po meczu. W ostatniej akcji pierwszej połowy zawodnicy ze Szczytnik po rzucie karnym zdobyli bramkę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4-1. W drugiej połowie goście uzyskali przewagę, którą udokumentowali dwoma bramkami zmniejszając wynik na 3-4. W końcówce po faulu na Kornelu Koniecznym sędzia podyktował rzut karny, który zamieniliśmy na piątą bramkę. W końcówce goście zdobyli czwartą bramkę, ale ostatecznie mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 5-4. Podsumowując, pierwsza połowa należała do naszego zespołu, natomiast w druga do zespołu ze Szczytnik. Duże brawa dla wszystkich naszych zawodników za ambitną grę i ogromne zaangażowanie. Nasz zespół w meczu z AP Szczyt Szczytniki reprezentowali: Janek Pacyna, Jakub Garncarek, Kuba Garsztka, Bartek Ilski, Karol Ilski, Julian Karwacki, Dawid Gracz, Marcin Bachór, Patryk Rzepecki, Mikołaj Zadka, Wiktor Krawczyk, Kornel Konieczny i Maciek Wabnik.