Żaki zagrały towarzysko z AP Szczyt Szczytniki

W sobotę 16 stycznia nasz najmłodszy zespół żaka w meczu towarzyskim na własnej hali zmierzył się z drużyną Akademii Piłkarskiej Szczytu Szczytniki. Wynik w tym meczu miał drugorzędną rolę. Celem było sprawdzenie się na tle kolegów ze Szczytnik oraz przetestowanie kilku ustawień. Obie drużyny zagrały odważnie przeprowadzając wiele składnych akcji. Nasz zespół wypadł bardzo dobrze za co dla wszystkich ogromne brawa. Naszą drużynę reprezentowali: Miłosz Kliński, Nikodem Baś, Igor Bednarz, Wojtek Gałka, Bartek Jeziorek, Kacper Jeziorek, Natalia Jeziorek, Sandra Jeziorek, Piotrek Kłysz, Wiktor Niemiec, Antek Rzepecki, Maks Rzepecki, Wojtek Rzepecki i Oliwier Skorupa. Podziękowania dla zespołu Akademii Piłkarskiej Szczytu Szczytniki za przyjazd i rozegranie wspólnego meczu.