Żaki zagrały towarzysko z AP Reissa Brzeziny

W niedzielę 11 lutego nasz zespół żaka (rocznik 2015/2016) na naszej hali w Kraszewicach w meczu towarzyskim zmierzył się z drużyn ą AP Reissa Brzeziny. Mecz miał charakter wyłącznie szkoleniowy, z jednej strony mięliśmy dużo składnych akcji zakończonych bramkami, dużo udanych dryblingów ale też są elementy nad którymi musimy popracować. Naszą drużynę reprezentowali:

• Bartek Dąbrowski
  • Szymon Grzegorek
  • Maciek Kofel ⚽
  • Janek Kolanek ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Konrad Łuszczek
  • Stanisław Romaniv
  • Wojtek Adamus
  • Miłosz Dąbrowski ⚽
  • Zuzia Jabłońska ⚽⚽⚽
  • Wiktor Jabłoński ⚽
  • Paweł Kubiś
  • Wojtek Mielczarek ⚽⚽⚽⚽
  • Franek Pietrucha
  • Krystian Pietrucha ⚽
  • Miłosz Górecki ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Dominik Sobczak
  • Fabian Skraburski

Dobra gra była poparta zaangażowaniem i walką na całym boisku. Po meczu oba zespoły wykonały po rzucie karnym, bramkarze mieli okazję do wspaniałych parad. Podziękowania dla trenera Marcina i drużyny AP Reissa Brzeziny za przyjazd oraz dla rodziców którzy w komplecie stawili się na hali w Kraszewicach i dopingowali nas przez cały mecz :)