Żaki zagrały towarzysko z AP Czecha Ostrzeszów

W niedzielę 31 stycznia nasz najmłodszy zespół żaka, rocznik 2013-2015 zagrał mecz towarzyski.. Mecz został rozegrany na szkolnej hali w Kraszewicach a naszym rywalem była drużyna Akademii Czecha z Ostrzeszowa. W meczu nie był najważniejszy wynik tylko dobra zabawa i uśmiech na twarzy. Oba zespoły zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Dziękujemy zespołowi z Ostrzeszowa za przyjazd i rozegranie meczu. Naszą drużynę reprezentowali: Wojtek Rzepecki, Miłosz Kliński, Nikodem Baś, Igor Bednarz, Wojtek Gałka, Bartek Jeziorek, Kacper Jeziorek, Natalia Jeziorek, Sandra Jeziorek, Piotrek Kłysz, Wiktor Niemiec, Antek Rzepecki, Maks Rzepecki i Oliwier Skorupa. Brawo dla wszystkich za zaangażowanie podczas meczu. Zapraszamy chłopców z roczników 2013-2015 oraz dziewczynki z roczników 2011-2014 do dołączenia do naszej drużyny żaków :-) Poniżej galeria z meczu :-)

Powiązana galeria: