Żaki zagrały na turnieju ligowym w Kraszewicach

W sobotę 28 października nasze trzy zespoły żaka zagrały na turnieju ligowym w Kraszewicach. Niestety z racji chorób dzieci na turniej nie dojechały zespoły z Siedlikowa i Kobylej Góry.
W turnieju zagrały drużyny:

• LKS Łużyczanka Żółci
  • LKS Łużyczanka Złoci
  • LKS Łużyczanka Zieloni
  • AP Czecha Ostrzeszów

Zagraliśmy każdy z każdym mecz i rewanż. Każdy zespół zagrał sześć meczów. My zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony w grze ofensywnej, w defensywnej mamy trochę do nadrobienia ale mamy na to czas i spokojnie nad tym będziemy pracować. Nasze zespoły reprezentowali:

• Tymek Drabikowski
  • Milan Grzegorek(b)
  • Miłosz Górecki ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Zuzia Jabłońska ⚽⚽⚽⚽
  • Wiktor Jabłoński (b)
  • Filip Karkoszka
  • Piotrek Kłysz
  • Maciek Kofel ⚽
  • Wojtek Mielczarek ⚽⚽⚽
  • Danylo Oliinyk
  • Franek Pietrucha ⚽⚽⚽
  • Krystian Pietrucha ⚽⚽
  • Janek Szmitke ⚽
  • Wojtek Wróblewski ⚽⚽⚽
  • Nikodem Baś
  • Miłosz Dąbrowski

Gratulacje za ambitną grę, widać było, że walczyliśmy o każdy metr boiska, nie było dla nas straconych piłek :) Podziękowania dla rodziców którzy w licznym gronie stawili się na stadionie i głośno dopingowali nas. Podziękowania również dla zespołu AP Czecha za przyjazd na turniej.