Żaki starsze zagrały na turnieju w Ostrzeszowie

W niedzielę 23 maja nasz zespół żaka starszego zagrał na turnieju ligowym w Ostrzeszowie. W turnieju zagrało siedem zespołów:

• AP Ostrzeszów
  • AP II Ostrzeszów
  • AP Czech Ostrzeszów
  • AP Czech II Ostrzeszów,
  • KP Krążkowy
  • LKS Łużyczanka
  • Strażak Słupia

Zagraliśmy sześć spotkań pokazując wiele ładnych akcji. Wyniki miały drugorzędne znaczenie. Najważniejsza dla chłopaków była dobra zabawa i spędzenie czasu na sportowo. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 4xKonrad Smiatacz, 3xMiłosz Kliński, 1xAdam Krajewski, 1xKrzysiu Cegiełka oraz 1xŁukasz Jeziorny. Nasz zespół reprezentowali: Krzysiu Cegiełka, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Konrad Smiatacz, Wojtek Rzepecki, Filip Rzepecki i Adam Krajewski. Gratulacje dla całej drużyny za zaangażowanie i włożony wysiłek. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na turniej.