Żaki i Skrzaty zagrały na turnieju Lisków Cup 2024

W niedzielę 7 stycznia nasze dwa zespoły Żaka i Skrzata (rocznik 2016-2018) zagrały w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej Lisków Cup 2024. Turniej miał silną obsadę. Zagrało dziewięć zespołów:

• KKS Kalisz I
  • KKS Kalisz II
  • AK Sport Sieradz I
  • AK Sport Sieradz II
  • AP Koźminek
  • LKS Łużyczanka I
  • LKS Łużyczanka II
  • AS Amber Kalisz
  • Widzew Andrespolia

Każdy nasz zespół zagrał osiem meczów. W każdym spotkaniu pokazaliśmy swoje umiejętności skutecznie dryblując, strzelając wiele bramek i ciesząc się z udanych akcji. Nie była prowadzona klasyfikacja punktowa, cel był wyłącznie szkoleniowy. Cieszy fakt, ze nasz młodszy zespół nie odstawał umiejętnościami od starszych kolegów i koleżanek. Nasze drużyny reprezentowali:

• Wojtek Adamus ⚽⚽
  • Milan Grzegorek (b)
  • Zuzia Jabłońska ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Konrad Łuszczek
  • Wiktor Jabłoński (b) ⚽⚽
  • Antek Wencel
  • Wojtek Mielczarek ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
  • Antek Pietrucha
  • Franek Pietrucha ⚽⚽⚽⚽⚽
  • Aron Mucha
  • Krystian Pietrucha ⚽⚽⚽⚽⚽
  • Stasiu Krajewski
  • Mateusz Zawada
  • Olga Kowalczyk ⚽⚽

Gratulacje dla całego zespołu, widać, ze próbujemy realizować to czego uczymy się na treningach co dobrze wróży na przyszłość. Podziękowania dla rodziców którzy niemal w komplecie dopingowali nam podczas naszych meczów.