Zacięty mecz młodzików z AP Szczyt Szczytniki

W sobotę 26 września w ramach IV kolejki I ligi młodzika w meczu wyjazdowym zmierzyliśmy się z AP Szczyt Szczytniki. Początek meczu to nasza przewaga i bramka Mikołaja Bednarza, po zdobyciu gola mecz się wyrównał i oba zespoły miały po kilka sytuacji bramkowych, ale znacznie skuteczniejsi byli gospodarze którzy zdobyli dwie bramki. Po przerwie osiągnęliśmy przewagę, ale brakowało skuteczności. Gospodarze za to po naszym błędzie podwyższyli na 3-1. W końcówce po dwóch  bramkach Mikołaja Zadki wyrównaliśmy na 3-3 i gdy wydawało się, że czwarta bramka dla naszej drużyny jest kwestią czasu w ostatniej minucie po kontrze i naszym błędzie w kryciu to gospodarze zdobyli zwycięskiego gola. Nasz zespół reprezentowali Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Mikołaj Malinowski, Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki, Michał Jeziorny, Oskar Kalachurski, Patryk Podgórski, Borys Przybył, Adam Wabnik i Mikołaj Zadka. Podziękowania dla wszystkich zawodników za serce, które włożyli w mecz oraz dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w transporcie.