Wyszarpane zwycięstwo młodzików z Centrą Ostrów Wlkp.

W niedzielę 28 kwietnia nasz zespół młodzika w ramach III kolejki II ligi młodzika na własnym boisku zmierzył się z drużyną Centry Ostrów Wlkp. Pierwsze mecze w nowej lidze to duża niewiadoma, nie znamy naszych rywali ale ma to swoje plusy. Tak było i tym razem. Początek meczu to nasza wyraźna przewaga, już w pierwszej minucie po indywidualnej akcji Alan Krzywaźnia wyprowadził nas na prowadzenie, kilka minut później mięliśmy bardzo dobrą szansę na drugą bramkę ale z rzutu karnego nie trafiliśmy w bramkę. Mimo tego dalej atakowaliśmy i po dwóch kolejnych bramkach Nikodema Błaszczyka wyszliśmy na wyraźne prowadzenie 3-0. W dwudziestej minucie po naszym błędzie w kryciu goście zdobyli bramkę i dostali wiatru w żagle co zaowocowało dwoma kolejnymi golami dla ostrowian i do przerwy wynik brzmiał 3-3. Przez drugą połowę atakowaliśmy ale goście mądrze i skutecznie bronili się. Gdy do końca pozostawało kilka minut po indywidualnej akcji Nikodema Błaszczyka i zamieszaniu w polu karnym z bliska do bramki trafił Konrad Pietrucha i mecz zakończył się naszą wygraną 4-3. Naszą drużynę reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Krzysiu Cegiełka, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Adam Krajewski, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Karol Rzepecki, Filip Rzepecki, Wojtek Rzepecki, Bartek Sibiński, Konrad Smiatacz, Antek Sobczak i Kuba Szmaj. Gratulacje dla zespołu za pokazanie charakteru i wiarę w końcowy sukces co przyniosło oczekiwany efekt za co brawa dla całej drużyny. Podziękowania dla rodziców którzy w licznym gronie dopingowali nas podczas meczu.