Wysoka wygrana młodzików z LKS Gołuchów

W sobotę 24 października w ramach VIII kolejki I ligi młodzika na własnym boisku zmierzyliśmy się z zespołem LKS Gołuchów. Przez cały mecz mięliśmy bardzo dużą przewagę stwarzając wiele sytuacji do zdobycia bramek. Dwanaście z nich zamieniliśmy na bramki ostatecznie pokonując drużynę z Gołuchowa 12-0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 5xTymek Drytkiewicz, 2xMikołaj Zadka, 1xMikołaj Bednarz, 1xSzymon Podgórski, 1xMikołaj Malinowski i 1xOskar Drabikowski 1xOskar Ilski. Naszą drużynę reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Mikołaj Malinowski, Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki, Adam Wabnik, Mikołaj Zadka, Oskar Drabikowski, Oskar Ilski oraz Patryk Podgórski. Brawo dla wszystkich zawodników za mądrą i ambitną grę. Podziękowania dla p. Krzysztofa Bednarza, który pełnił funkcję trenera w dzisiejszym meczu.

Poniżej wyniki VIII kolejki i aktualna tabela:

• Szczyt Szczytniki - Calisia 14 Kalisz   0-7
  • LKS Łużyczanka - LKS Gołuchów   12-0
  • pozostałem mecze przełożone na inny termin

Aktualna tabela:

1. GKS Grębanin    21 pkt.
  2. AT Krotoszyn   16 pkt.
  3. Calisia 14 Kalisz   15 pkt.
  4. Pogoń Nowe Skalmierzyce  11 pkt.
  5. LKS Łużyczanka   9 pkt.
  6. Raszkowianka   7 pkt.
  7. Astra Krotoszyn  4 pkt.
  8. Szczyt Szczytniki    4 pkt.
  9. Gorzyczanka    3 pkt.
  10. LKS Gołuchów   3 pkt.