Wysoka porażka trampkarzy w Pleszewie

W sobotę 12 września nasz zespół trampkarza w meczu wyjazdowym zmierzył się z drużyną Stali Pleszew. Niestety głównie z racji kontuzji nie mogliśmy skorzystać aż z siedmiu zawodników, w tym obu bramkarzy i na mecz zmuszeni byliśmy jechać w jedenastoosobowym składzie (w tym bez obu bramkarzy). Przez cały mecz wyraźną przewagę posiadał zespół Stali Pleszew i zasłużenie i wysoko wygrał mecz w stosunku 9-1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Tymek Drytkiewicz. Miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy mogli skorzystać z większej ilości zawodników co z pewnością przełoży się na jakość naszej gry. Mimo porażki podziękowania dla zawodników za ambitną grę oraz podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na mecz.