Wyrównany mecz młodzików z Pogonią Nowe Skalmierzyce

W sobotę 22 maja nasz zespół młodzika w ramach XII kolejki I ligi młodzika nasz zespół zagrał z drużyną Pogoni Nowe Skalmierzyce. Początek meczu to nasza przewaga zakończona golem Mikołaja Bednarza, po kilkunastu minutach mecz wyrównał się i po jednej z akcji goście wyrównali. Po stracie bramki ponownie zaatakowaliśmy i po rzucie rożnym gola po strzale głową zdobył Szymon Cichosz. Do przerwy prowadziliśmy 2-1. W drugiej połowie optyczną przewagę posiadali goście, my nastawiliśmy się na kontry. Jeszcze na sześć minut przed końcem meczu prowadziliśmy 2-1. Niestety w ostatnich kilku minutach meczu zawodnicy Pogoni strzelili nam trzy bramki i wygrali mecz 4-2. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Szymon Cichosz, Tymek Drytkiewicz, Patryk Rzepecki, Mikołaj Zadka, Wojtek Broniecki, Michał Jeziorny, Kuba Kubiak, Dominik Pilarczyk, Patryk Podgórski, Antek Gabryś i Miłosz Wąsowicz. Podziękowania dla wszystkich zawodników za zaangażowanie.