Wyrównany mecz młodzika z Calisią 14 Kalisz

W niedzielę 13 września nasz zespół młodzika w II kolejce I ligi w meczu wyjazdowym zmierzył się z drużyną Calisii 14 Kalisz. Mecz był bardzo wyrównany. Jeszcze na kilka minut przed końcem był wynik remisowy. W samej końcówce skuteczniejsi byli zawodnicy z Kalisza i wygrali to spotkanie 9-7. Braki dla naszej drużyny zdobyli: Mikołaj Bednarz x 3, Tymek Drytkiewicz x 2 oraz Adam Wabnik i Szymon Podgórski. Nasz zespół reprezentowali: Mikołaj Bednarz, Tymek Drytkiewicz, Szymon Podgórski, Patryk Rzepecki, Oskar Kalachurski, Miłosz Salamon, Michał Jeziorny, Adam Wabnik, Oskar Ilski i Dominik Pilarczyk. Brawa dla wszystkich zawodników za walkę do ostatniej minuty meczu. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za zapewnienie transportu na mecz.