Wyjazdowa wygrana młodzików z Ostrovią 1909 Ostrów Wlkp.

W sobotę 13 kwietnia nasz zespół młodzika (rocznik 2011/2012) zainaugurował rozgrywki ligowe. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z drużyną Ostrovii 1909 Ostrów Wlkp. (dziewczyny). Początek meczu to nasza przewaga i bramka Nikodema Błaszczyka na 1-0. Po strzeleniu gola w naszych szeregach nastąpiło rozluźnienie i po ładnej akcji dziewczyny z Ostrowa Wlkp.wyrównały na 1-1. Po dwudziestu minutach weszliśmy na właściwe tory i po golu z ,,główki "Alana Krzywaźni wyszliśmy na prowadzenie 2-1. Na 3-1 strzałem z bliska po asyście od Kontrada Pietruchy bramkę zdobył Alan Krzywaźnia. Na 4-1 ładnym strzałem z dystansu podwyższył Bartosz Sibiński a wynik na 5-1 do przerwy ustalił ponownie Alan Krzywaźnia. W drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Jeziorny a końcowy wynik na 8-1 po strzale głową ustalił Konrad Pietrucha. Podsumowując, zagraliśmy twardo i ambitnie, szukaliśmy gry i nie baliśmy się pojedynków indywidualnych. Naszą drużynę reprezentowali: Mateusz Bednarek, Nikodem Błaszczyk, Krzysiu Cegiełka, Damian Janicki, Łukasz Jeziorny, Miłosz Kliński, Adam Krajewski, Alan Krzywaźnia, Kewin Noweta, Konrad Pietrucha, Michał Podgórski, Karol Rzepecki, Bartek Sibiński, Konrad Smiatacz, Antek Sobczak i Kuba Szmaj. Już za tydzień czeka nas bardzo trudny mecz w Brzezinach. Podziękowania dla Urzędu Gminy w Kraszewicach za pomoc w organizacji transportu na mecz oraz dla zespołu Ostrovii za rozegrane spotkanie